Kde nás nájdete - gym4u

NAŠE PREVÁDZKY
GYM4U Terasa Košice
GYM4U - OC Luník II

Fitcentrum na Luníku 2 prevádzkujeme od roku 2010, pričom sme pôvodnú menšiu posilňovňu rozšírili z plochy cca 270 m2 do dnešných  432 m2.
V súčasnej dobe pracujeme na jeho ďalšom rozšírení aby ste mohli využívať ešte väčšiu variabilitu a komfort.
Ponúkame Vám služby  posilňovne vybavenej profesionálnymi strojmi značky Life Fitness, PANATTA, INTENSA, TUFF STUFF a TROFIT  pri počte stanovíšť 46 s rozdelením na samostatnú sekciu kardiozóny vybavenej 2 eliptickými trenažérmi, 3 rotopedmi, 4 bežiacimi pásmi, pohyblivými schodmi, airbikom, veslovacím trenažérom .
V samostatnej miestnosti na cviky s jednoručkami (2 sady  rozsah 1 -50 kg, 2 sady rozsah 1 - 10 kg), sada obojručných činiek ( rozsah 10 - 45 kg)  s patričným doplnkovým vybavením môžete nerušene cvičiť . V  miestnosti "činkárne" nájdete veľkú kombinovanú klietku  ( Power rack), 2 tzv. Half racky, multipress, 2 lavičky na tlaky, stroje na volné váhy (biceps, prsia). K dispozícii máte 6 kompletných sád kotúčových závaží ( od 2,5 do 25 kg), Samostatnú miestnosť nájdete aj na precvičovanie nôh so strojmi s voľnými váhami Leg press, Lýtka v sede, Lýtka v stoji. V centrálnej zóne  vybavenej kladkovými posilňovacími strojmi nájdete kompletný arzenál strojov na všetky svalové skupiny vrátane výškovo nastaviteľnej obojsmernej kladky, DAM, hrazdy s dopomocou a pod.
Vysoký hygienický štandard,  klimatizácia priestorov a odborne vyškolený personál je pre nás  základnou podmienkou pri prevádzkovaní  zariadenia. Nájdete tu aj  vertikálne turbosolárium HAPRO LUXURA XL V INTENSIVE. Radi Vám poradíme  pri Vašich tréningoch ako aj v oblasti doplnkovej výživy a pri nákupe fitness tovaru a   v prípade záujmu Vám zabezpečíme služby osobného trénera / trénerky .

Tešíme sa na Vašu návštevu

Kolektív DaWell Gym - OC Luník 2
GYM4U Furča Košice / sídl. Dargovských hrdinov/
GYM4U - OC Torysa

Tradícia nášho centra s pôvodným názvom DaWell Gym na Furči sa datuje od roku 2006, keď sme začali v "Modráku". V roku 2011 sme sa  ale presťahovali do vhodnejších a atraktívnejších priestorov. Naša  prevádzka v OC Torysa na sídlisku Dargovských hrdinov Vás víta na rozlohe 605 m2 s 3 samostatnými miestnosťami na cvičenie. V centrálnej časti si môžete zacvičiť na profesionálnych posilňovacích strojoch s robustnou konštrukciou svetovej americkej značky TUFF STUFF , talianskej PANATTA a vysoko kvalitného českého výrobcu TROFIT. Ich počet a variabilita umožní dôkladné precvičenie všetkých svalových skupín aj toho najnáročnejšieho bodybuildera. Nájdete tu 52 stanovíšť na cvičenie .  Samozrejmosťou je prítomnosť všetkých druhov lavičiek - polohovateĺných, rovných, na tlaky
na brucho, hyperextenzia a pod v celkovom  počte 13. Jednotlivé sekcie na cvičenie sú rozdelené výškovo rôznou úrovňou plôch (pódiami).
V kardiozóne  je pre Vás pripravených 13 trenažérov svetových značiek Life Fitness , PANATTA, INTENSA,TechnoGym ( 4 bežiace pásy, 3 eliptické trenažéry, 2 rotopedy, korčuliarsky trenažér, pohyblivé schody, air bike, vesliarsky trenažér.
V "činkárskej zóne" nájdete kompletný sortiment jednoručných činiek a všetkého príslušenstva v rozsahu 1 - 50 kg  ( 4 sety) a 7 kompletných setov kotúčových závaží v rozsahu od 5 - 25 kg. Samozrejmosťou sú Power rack, Multipress, obojmerná kladka, DAM, stroje na voľné váhy a tehličkové stroje na precvičenie všetkých svalových skupín.
Okrem centrálnej časti si môžete zacvičiť aj vo veľkej telocvični s kompletnou sadou kettlebellov, medicinbalov, TRX, pomôcok na funkčný tréning.
V malej telocvični  sú pre Vás pripravené profesionálne boxovacie vrecia a príslušenstvo (rukavice, lapy a pod) ako aj kompletná posilňovacia zostava pre funkčný tréning.
Vyskúšajte jedinečnú atmosféru, skvelú vybavenosť , pričom sa môžete spoľahnúť aj na vysokú odbornosť  a ústretovosť nášho personálu a trénerov.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Kolektív DaWell Gym - OC Torysa